Lokalizacja

Lokalizacja.

Budynek położony w historycznej dzielnicy Gdańsk Oliwa, pośród urokliwych uliczek i zabytkowych willi, z dala od miejskiego zgiełku to świetna propozycja mieszkaniowa dla rodzin. Bezpieczna i spokojna okolica zachwyci swym klimatem każdego!
Oliwa przez swoją historię jest przepełniona pięknymi zakątkami i atrakcyjnymi miejscami wartymi odwiedzenia. Bliskość morza i licznych zabytków m. in. Archikatedry Oliwskiej wraz z Pałacem Opatów oraz przepięknym, przyległym parkiem oliwskim to tylko niektóre atuty naszej lokalizacji. Dlatego miłośnicy pieszych wędrówek będą zachwyceni możliwościami, które niesie za sobą mieszkanie w tej okolicy.
Niekonwencjonalna architektura budynku w połączeniu ze starannie zaaranżowaną zielenią to idealne miejsce do zamieszkania nawet dla najbardziej wymagających osób.Wystarczy zamieszkać przy ul. Piastowskiej 46, aby móc korzystać z całego wachlarza zalet jakie niesie ona za sobą:

Cenisz aktywny wypoczynek, spacery po plaży? Ta lokalizacja w pełni odpowiada na Twoje potrzeby! Odległość około 2 km od jednej z najbardziej urokliwych plaż Trójmiasta – plaży jelitkowskiej da Tobie możliwość nawet po dniu ciężkiej pracy znaleźć tam relaks i odpoczynek na łonie natury.

Preferujesz poruszanie się rowerem? Lepiej nie mogłeś trafić! W pobliżu znajduje się bogato rozbudowana sieć ścieżek rowerowych - jedna z największych w kraju! Zadbaliśmy o Ciebie - przy budynku nie zabraknie stojaków rowerowych, gdzie będzie można bezpiecznie odstawić swój jednoślad.

Jesteś zmotoryzowany? Zdecydowanie docenisz wyśmienitą lokalizację! Bliskość głównego traktu komunikacyjnego Trójmiasta sprawia, że jest to bardzo korzystna lokalizacja zarówno względem centrum Gdańska, jak i Sopotu czy Gdyni, a jednocześnie pozwala na szybkie dotarcie do obwodnicy trójmiejskiej. Niezaprzeczalnym atutem jest również sąsiedztwo dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Przymorze.

Dbasz o środowisko i wolisz poruszać się komunikacją miejską? W takim wypadku na pewno zainteresuje Cię fakt, że inwestycja jest doskonale skomunikowana poprzez bliskość dworca kolejowego (dworzec PKP Gdańsk – Oliwa), umożliwiającego poruszanie się m.in. szybką koleją miejską. Niewątpliwą zaletą dworca jest zatrzymywanie się na nim pociągów dalekobieżnych. Ponadto z miejsca gdzie powstaje inwestycja dojść można do dwóch różnych linii tramwajowych, na których kursują tramwaje nr 2, 6, 8, 11, natomiast na ul. Piastowskiej, w odległości ~150m znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy, na którym zatrzymują się autobusy nr 117, 143 oraz N4.

Lokalizacja inwestycji zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: edukacyjnej, kulturalnej, usługowo – handlowej oraz rekreacyjno – sportowej. Nie wierzysz? Spójrz na mapę i przekonaj się na własne oczy!

Plaża w Jelitkowie

2,2 km – 25 min. pieszo, 7 min. auto

Potok Oliwski / park

300 m - 4 min. pieszo

Park Oliwski

1 km - 13 min. pieszo, 3 min. auto

Park Prezydenta Ronalda Regana

1,3 km - 16 min. pieszo, 3 min. auto

SKM Gdańsk Oliwa

750 m - 9 min. pieszo (dworzec) / 1,2 km - 4 min. auto

Olivia Business Centre

1,7 km - 21 min. pieszo, 5 min. auto

Szkoła podstawowa, przedszkole

300 m - 4 min. pieszo

Gimnazjum

240 m - 3 min. pieszo

Liceum Ogólnokształcące

1 km - 12 min. pieszo, 3 min. auto

Uniwersytet Gdański

2,2 km - 25 min. pieszo, 7 min. auto

Przychodnia

550 m, 6 min. pieszo

Galeria Przymorze, Hipermarket LECLERC, Sklep sportowy DECATHLON

1,4 km - 18 min. pieszo, 4 min. auto

Apteka

550 m - 6 min. pieszo

Kino Helios

1,6 km - 20 min. pieszo, 6 min. auto

Hala widowiskowa Ergo Arena

1,9 km - 25 min. pieszo, 6 min. auto

Hala Olivia

2 km - 23 min. pieszo, 6 min. auto

Autobus

150 m - 2 min.

Tramwaj

650 m - 8 min.