O budynku

O budynku.

Inwestycja Piastowska 46 to kameralny budynek apartamentowy z jednym lokalem usługowym w parterze oraz podziemną halą garażową zlokalizowany w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk – Oliwa.
Budynek składa się z 18 apartamentów zaprojektowanych w przemyślany sposób, ułatwiając przyszłym mieszkańcom ich aranżację. Ich powierzchnie wahają się od ~45 do 110m2, przynależą do nich  ogródki, balkony i przestronne tarasy.

 Zespół architektów postawił sobie za cel zaprojektowanie butikowej zabudowy mieszkaniowej o wysokim standardzie wykończenia, która wpasowywałaby się harmonijnie w otaczającą historyczną zabudowę. Niższa część budynku przykryta kopertowym dachem jest wyrazem drobiazgowego podejścia projektantów do jakości architektury oraz szacunku dla historycznej zabudowy tego miejsca.

Na parterze obiektu w głębi działki zaprojektowano apartamenty z ogródkami do wyłącznej dyspozycji właścicieli. Stworzono także teren zielony z małą architekturą ogrodową dostępny dla wszystkich mieszkańców. Dodatkową atrakcją jest sala fitness umiejscowiona w podziemnej kondygnacji.

Ze szczególną pieczołowitością potraktowano wnętrza budynku stosując nowoczesny design w połączeniu z motywami zaczerpniętymi z natury. Reprezentacyjne, eleganckie lobby prowadzi do oddzielonej akustycznie strefy korytarzy. W obiekcie zaprojektowano 18 doskonale rozplanowanych funkcjonalnie apartamentów w tym jeden dwu-kondygnacyjny. Dbając o wygodę mieszkańców zastosowano bardzo cichą wentylację mechaniczną i wyposażono w cichobieżną, nieprzylegającą do żadnego mieszkania, windę.

 

 

Cenisz komfort?

Atrakcyjna lokalizacja w połączeniu z niesamowitym klimatem dzielnicy zapewnią oczekiwany komfort życia.